Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në fshatin Bubël, vetura del nga rruga dhe bie në lum (Foto) – Malisheva Press

Aksident në fshatin Bubël, vetura del nga rruga dhe bie në lum (Foto)

Reshjet e ditëve të fundit kanë bërë që të shtohen edhe aksidentet në komunikacion. Një aksident i fundit ka ndodhur në fshatin Bubël, ku për shkak të borës dhe akullit një veturë ka dal nga rruga dhe ka rënë në lum. Në fotot e siguruara nga Mp/ shihen pamjet nga aksidenti i ndodhur qaste më parë. Deri me tani nuk kemi informacione për të lënduar, lidhur me këtë aksident ne do të ju mbajmë të informuar.