Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident mes tri veturave në Gjilan, humb jetën një person – Malisheva Press

Aksident mes tri veturave në Gjilan, humb jetën një person

aksidentiii-780x439

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:10 në fshatin Budrige n të komunës së Gjilanit, me ç’rast ka ndërruar jetë një person.

Viktima ka qenë e gjinisë mashkullore ka njoftuar policia.

“Në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura, ku si pasojë një mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime vdekjeprurëse, ndërsa dy meshkuj dhe dy femra K/Shqiptare janë dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Gjilanit dhe dy prej tyre janë dërguar për tretman të mëtutjeshëm në QKUK”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

 Me urdhër të prokurorit turpi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Telegrafi/