Aksident i rëndë trafiku në Kijevë (Foto)

aksident-kijeveNjë aksident i rëndë trafiku sapo ka ndodhur në fshatin Kijevë të Malishevës.

Arbresh.info mëson se në aksident janë të përfshira 4 vetura ndërkohë që ka edhe të lënduar.

Policia dhe Njësia e Zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

13616344_10154233028135692_1359618715_o-1024x768