Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (FOTO) – Malisheva Press

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, më konkretisht tek Kroni i Mbretit.

Në aksident janë të përfshira tri vetura, dhe njëra prej tyre ka dalë nga rruga kryesore

Policia akoma nuk ka dalur në vendin e ngjarjes, dhe nuk dihet nëse ka të lënduar./ GazetaBlic/