Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident i rëndë në magjistralen Gjakovë-Prishtinë (Foto) – Malisheva Press

Aksident i rëndë në magjistralen Gjakovë-Prishtinë (Foto)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjakovë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Lugbunar

Në bazë të fotografive që janë dërguar nga një lexues në adresë të redaksisë sonë, ku shihet se një veturë është përplasur me një traktor.

Vetura është rrokullisur dhe ka rënë në anën tjetër të rrugës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident apo vetëm dëme materiale.

Njësitet e Policisë kanë dalë në vendin e  ngjarjes.