Aksident i rëndë në Komoran, ka edhe të lënduar (Foto)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rënë në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komuran, përballë super-market “Sharrit” në fotografit e siguruara nga Malishevapress/ shihet së bëhet fjalë për një aksident të rëndë dhe si pasojë ka edhe të lënduar. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.