Aksident i rëndë në autostradën, vdes një grua

Një grua ka vdekur pas lëndimeve që mori në një vetëaksident trafiku.

Policia njofton se të mërkurën rreth orës 13, ajo ishte vetëaksidentuar

Viktima më pas është dërguar dhe hospitalizuar për trajtim mjekësor në QKUK, ku dje ka vdekur.

Me vendimin e prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML.