Aksident i rëndë në autostradë (Foto)

Mbrëmë vonë në autostradën “Ibrahim Rugova” ka ndodhur një aksident shumë i rëndë, ku janë përfshirë dy vetura.

Si pasojë e këtij aksidenti raportohet se disa persona janë lenduar dhe te njejtit me autoambulancë janë dërguar për tretman mjeksor.

Magazina.al raporton se aksidenti ka ndodhur në afersi të Malisheves, dhe ashtu si shihet një makinë është rrokullisur në mes të rrugës, ndërsa në vend të ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës.