Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident i rëndë në autostradë, afër Therandës (Video) – Malisheva Press

Aksident i rëndë në autostradë, afër Therandës (Video)

Sot në orët e para të mëngjesit ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, në autostradë, më konkretisht në fshatin Sllapuzhan të Therandës. Një lexues i Malishevapress ka dërguar në redaksinë tonë një video ku shihet që makina ka dalë jashtë sipërfaqes së rrugës duke u përplasur me rrethojën mbrojtëse. Deri me tani nuk kemi informacione për pasojat e aksidentit, a ka viktima dhe të lënduar, përveç dëmeve materiale që shihen nga pamjet në video.