Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident i rëndë ndërmjet dy veturave në Gllarevë (Foto) – Malisheva Press

Aksident i rëndë ndërmjet dy veturave në Gllarevë (Foto)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy veturave në Gllarevë të Klinës.

Gazetari “Gazeta Blic” i cili ndodhet në vendin e ngjarjes, raporton se përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Ekipi i Policisë së Kosovës tashmë ndodhet në vendin ku ka ndodhur rasti dhe po i heton shkaqet.

Për pasojë të këtij aksidenti janë shkaktuar edhe kolona të gjata në rrugë.