Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident i rëndë komunikacioni në Fushë-Kosovë (Foto) – Malisheva Press

Aksident i rëndë komunikacioni në Fushë-Kosovë (Foto)

F. kosove

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në Fushë Kosovë.

Një autobus dhe një veturë janë ndeshur derisa po qarkullonin në rrugën kryesore në Fushë Kosovë.

Sipas burimeve të Telegrafit nga vendi i ngjarjes, vetura është ndeshur me autobusin e kompanisë “Leci Reisen”.

Nuk bëhet e ditur nëse ka të lënduar, kurse policia ka dalë në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaktarin e aksidentit.

Image