Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Adem Jashari e Skënderbeu në Ujëvarat e Mirushes (Foto) – Malisheva Press

Adem Jashari e Skënderbeu në Ujëvarat e Mirushes (Foto)

Adem-Jashari-e-Skenderbeu-në-kanionet-e-MirushesPortetet e Skënderbeut dhe Adem Jasharit, së bashku me flamurin kombëtar, janë skalitur në njëren prej kanioneve të Mirushes, dhjetra metra në lartesi.

Gazeta Fjala sjell disa foto të kësaj vepre artistike.

Adem-Jashari-e-Skenderbeu-në-kanionet-e-Mirushes1