Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
A e përdorni si duhet grimin? (Foto) – Malisheva Press

A e përdorni si duhet grimin? (Foto)

a-e-perdorni-si-duhet-grimin-ballinaGrimi është shumë i rëndësishëm të çdo femër. Të gjitha mundohen që të duken sa më bukur dhe të dinë të aplikojnë grimin.

Por për disa është më e lehtë për disa jo. Janë disa rregulla edhe në grim që duhet ti dijë çdo femër sepse aplikimi jo i mirë i grimit në fytyrë mund të ju bëjë të duken keq dhe në disa raste edhe më e vjetër se që je, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund ti shihni disa foto ku ju këshillojnë si ta përdorni grimin sa më mirë: