Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
9 të Lënduar në Aksidentin në Suharekë – Malisheva Press

9 të Lënduar në Aksidentin në Suharekë

aksidenti-kline1-e1467621185175Gjashtë meshkuj e tri femra janë lënduar në aksidentin e shkaktuar nga shoferi që nuk e përshtati shpejtësinë me kushtet e rrugës.

 Nëntë persona kanë pësuar lëndime në një aksident që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:45 në Suharekë.

Sipas Policisë, një shofer duke lëvizur me veturën e tij, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës, ka goditur automjetin tjetër.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar nëntë persona, gjashtë meshkuj dhe tri femra dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.