Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
46 aksidente trafiku në 24 orëshin e fundit – Malisheva Press

46 aksidente trafiku në 24 orëshin e fundit

timthumb_1472497534-6369479Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 46 aksidente, njofton Policia e Kosovës.

Sipas policisë, nuk ka pasur aksident më fatalitet, 13 prej tyre rezultuan me të lënduar dhe 33 të tjera pësuan vetëm dëme materiale, shkruan lajmi.net.

Ndryshe, numri i aksidenteve në trafik nuk është zvogëluar edhe përkundër faktit se është rritur çmimi i gjobave. /Lajmi.net/