Hajnat plaçkitin market “Beharin” në Malishevë (Foto/Video)

Pronari i market “Behari” në Malishevë, në llogarinë e tij në facebook ka publikuar disa fotografi dhe një video ku shihet një grup i hajnave duke thyer lokalin e tij sot në orët e hershme të mëngjesit.

Kamerat e sigurisë së lokalit kanë kapur disa persona te maskuar që futën në lokale duke plaçkitur. Pronari i lokalit përveç tjerash në njoftimin e tij ka bërë të ditur se kjo nuk është hera e pare që biznesi i tij është cak i vjedhjeve.

Më poshtë keni fotot dhe videon e publikuar nga pronari i marketit:    

https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=10156420564577906&id=812007905&_rdr