Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Berisha viziton shoqatën e të verbërve në Malishevë (Foto) – Malisheva Press

Berisha viziton shoqatën e të verbërve në Malishevë (Foto)

Në dinamikën e fushatës elektorale për zgjedhjet e 22 tetorit, Kandidati për kryetar nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Berisha, ka vizituar Shoqatën e të verbërve në Malishevë. Në këtë vizitë Berisha ka takuar drejtorin e shoqatës, Isak Krasniqi, ku është informuar nga afër me problemet dhe sfidat me të cilat ballafaqohet kjo shoqatë.

Berisha në këtë takim u zotua se si kryetar i Komunës së Malishevës, do të kujdeset për të gjitha kërkesat që ka kjo shoqatë.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Berisha: