Day: January 9, 2018

Moti mbi vendin tonë

Gjatë ditës së sotme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin
Read More